Hizmetlerimiz

grafik tasarım

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik, bir firmanın sektörel varlığının biçimlendirilerek güçlenmesini ve muadillerinin önderi olmasını sağlayan en önemli tanıtım aracıdır. Hedef kitlenizi on ikiden vurmanızı gerektiren markalaşma sürecinizde sizi yalnız bırakmıyoruz.


Marka Danışmanlığı

Marka seçimi bir stratejidir. Markaların ünü; isimleri, amblemleri yahut logolarıyla eş değerdir. İyi bir markanın ismi; gerçekleri yansıtmalı, başka markalarla karıştırılmamalı ve anlaşılması kolay olmalıdır. Bunların yanı sıra, görsel ve işitsel -başka bir deyişle “hem göze, hem de kulağa hitap eden”- özellikler taşımalıdır. Biz, “sizin ününüz, bizim ünümüzdür” düşüncesiyle markalaşmanıza katkıda bulunuruz.

Tasarım

Tasarım görsel bir iletişim sanatıdır. Ulusal ve uluslararası alanlarda firmanızın prestijini temsil edecek ve iş kalitenizi artıracak tanıtımlarınızın olmazsa olmazlarından biri tasarımdır. Sizlere yeni ufuklar açacak tasarım seçenekleri sunmaktayız.

İçerik

Görsellik gibi yazınsal iletişim de doğru tanıtımın en önemli unsurlarındandır. Muhtelif mecralarda sizi temsil edecek her cümle, logonuz/imzanız kadar önemlidir. Akılda kalıcı, etkili sloganların yanı sıra; daha kapsamlı çalışmalarınız için editoryal içerikler ve metinler kaleme almaktayız.

Tanıtım

Farklı fikirlerimiz ve çarpıcı tasarımlarımızla, markanızın kişiden kişiye iletilerek uzun vadeli bir etki yaratmasını mümkün kılacak tanıtım materyalleri hazırlıyoruz.